Qingdao Kechengyi ochrony środowiska i Electric Power Technologies Co., LTD

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD

Im Online Czat teraz

Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD

1 2 3 4
Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Qingdao kechengyi
Coroczne wyprzedaże : 5000000-8000000
Rok założenia : 2014
pc Export : < 10%
Profil firmy:

Qingdao Kechengyi ochrony środowiska i energii elektrycznej Technology Co, LTD. Jest kompleksowym przedsięwzięciem koncentrując się na badaniach i rozwoju urządzeń, produkcji i serwisowaniu urządzeń, zwłaszcza urządzeń pomocniczych i urządzeń ochrony środowiska. Firma ma bogate doświadczenie w zakresie projektowania i produkcji oraz wiele udanych osiągów związanych z obsługą popiołu, obsługą żużla, odkurzaniem, odsiarczaniem i denitrowaniem kotła CFB i kotłem węglowym.

   Qingdao Kechengyi ochrony środowiska i energii elektrycznej Technology Co, LTD. Ustanowił doskonały system kontroli jakości i przeprowadził produkcję i zarządzanie urządzeniami zgodnie z wymaganiami systemu zarządzania jakością ISO9001; Aby mieć lepszy udział w międzynarodowym polu energii cieplnej, firma uzyskała odpowiednie kwalifikacje do bezpośredniego importu i eksportu urządzeń i części zapasowych elektrowni. Firma posiada doskonały zespół badawczo-rozwojowy i doświadczony zespół produkcyjny, który roczna zdolność produkcyjna sięga 4000 ton. Produkty zostały przyjęte przez ponad setki elektrowni w kraju i za granicą, aby uzyskać doskonałą jakość produktów i obsługę posprzedażną.

Główne produkty firmy:

Chłodnica popiołu z beczką, przenośnik łyżki, podnośnik wiadra, przenośnik zgrzebłowy, przenośnik żniwny zgarnikowy, przenośnik żużlowy typu suchego, hydrauliczna brama odcinająca, kruszarka jednoślizgowa, stalowy pojemnik na popiół, zbiornik na śmieci, zbiornik odwadniający, podajnik elektryczny, Mieszalnik zwilżający, maszyna do ładowania na sucho masę, zawór nadmiarowy, system transportu popiołu z gęstą fauną, system rozdzielania popiołu w fazie rozcieńczania, układ separacji węgla kamiennego, pneumatyczny zawór podwójnego zaworu, pneumatyczny zawór wahadłowy, pompa stożkowa, pompa uszczelnienia materiału, , Kolektor cyklonowy, odporne na ścieranie kolana ceramiczne, złącza tee i różne zawory.

  

Przestrzegając "najwyższej klasy design, najwyższej klasy produktów, najwyższej klasy usługi", dział serwisu posprzedażnego firmy może zapewnić doskonałą obsługę przedsprzedażową, obsługę sprzedaży i obsługę posprzedażową klientom.

1, Usługi przedsprzedażne: zajmowanie się różnymi konsultacjami i pytaniami oraz wysyłanie profesjonalnego personelu technicznego do przeprowadzania badań na miejscu w celu przygotowania wstępnego planu projektowania i uzasadnionych sugestii.

2, usługa sprzedaży: inżynierowie techniczni będą utrzymywać kontakt z klientami pozytywnie, aby dostosować plan projektu, harmonogram produkcji i czas dostawy niezwłocznie na podstawie potrzeb klienta i zgłaszać im postępy w dowolnym momencie i zrobić wszystko Najlepiej spełniać wymagania klientów.

3, serwis posprzedażny: wdrożenie "zapewnij serwis na miejscu w systemie 24 godzinnym", co oznacza, że ​​personel dotrze do stanowiska roboczego klientów w celu świadczenia usług w ciągu 24 godzin po otrzymaniu wezwania klientów (w Chinach). Zapewniamy wysokiej jakości produkty i dobrą obsługę klientów i serdecznie witamy nowych użytkowników, aby odwiedzić naszą firmę w tym samym czasie.

Szczegóły kontaktu
Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Liu

Tel: 86-532-82153727

Faks: 86-0532-87226592

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)