Qingdao Kechengyi ochrony środowiska i Electric Power Technologies Co., LTD

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD Kontrola jakości

Im Online Czat teraz
QC profilu
Prowadzenie działań związanych z kontrolą jakości zgodnie z wymaganiami i procedurami QG / ZZ 01-2011 podręcznika dotyczącego jakości / środowiska.

  

Procedury kontroli jakości:

1. Dział projektowania i technologia są odpowiedzialni za dokładność rysunku, procesu produkcyjnego i arkusza kontaktowego do zmiany rysunku. A przed produkcją szkielet produkcyjny, inspektorzy kontroli jakości działów produkcyjnych będą na zapleczu technicznym.

2. Kompilator listy składa listę materiałów zgodnie z rysunkiem i procesem produkcyjnym, sporządza wykaz materiałów, dokonuje inwentaryzacji, sporządza listę wysyłkową i odpowiada za jej dokładność. Części, które muszą zostać odłączone i prefabrykowane należy uprzednio zawiadomić z działem produkcyjnym w celu uniknięcia marnotrawstwa lub niepotrzebnego spajania.

3, dział produkcji odpowiada za warsztaty, zgodnie z rysunkami projektowymi, procesami produkcyjnymi, warunkami technologicznymi i wykazem produkcji materiałów od momentu otrzymania produktu do procesu produkcyjnego produktu na etapach samodestrukcji, wzajemnej inspekcji, a zwłaszcza pracy.

4, dział kontroli jakości jest odpowiedzialny za zakup dział zakupu surowców, warsztat produkcji półproduktów i produktów gotowych inspekcji, inspektorów do rejestrowania danych jakości, statusu jakości procesu i przedkłada terminowe ukończenie rejestrów kontroli; Dokument jest zbierany i dostarczany wraz z komponentami wysyłkowymi do miejsca instalacji

Szczegóły kontaktu
Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Liu

Tel: 86-532-82153727

Faks: 86-0532-87226592

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)