Qingdao Kechengyi ochrony środowiska i Electric Power Technologies Co., LTD

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyBottom Ash Conveyor

Suchy klocek do usuwania żużla z dolnego asfaltu do chłodzenia gorącego żużla, przekładnia

Im Online Czat teraz

Suchy klocek do usuwania żużla z dolnego asfaltu do chłodzenia gorącego żużla, przekładnia

Chiny Suchy klocek do usuwania żużla z dolnego asfaltu do chłodzenia gorącego żużla, przekładnia dostawca

Duży Obraz :  Suchy klocek do usuwania żużla z dolnego asfaltu do chłodzenia gorącego żużla, przekładnia

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: Qingdao kechengyi

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1 Pcs
Cena: Negotiation
Packaging Details: Nude cargo
Delivery Time: 60 work days
Payment Terms: L/C, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
materiał: Stal nierdzewna i Q235 itd Napięcie: dostosować
Numer modelu: Według klienta Zasilania: dostosować
Kolor: Według klienta Miejsce pochodzenia: Qingdao, Chiny (kontynentalne)

Odsysanie suchego żużlu (suchy ekstrakt żużlowy) Jego materiałem jest stal nierdzewna 304 lub 316:

Pochodzenie: Chiny

Marka: Qingdao Kechengyi

Suchy ekstrakcyjny żużel jest sprzętem do żużla dolnego węża piecowego, stosowanym do chłodzenia gorącego żużla i przekładni. Dobrze ustawiamy żużel przed i wyładowuje sprzęt magazynowy, tworząc kompletny system odprowadzania ścieków, realizujemy: zbiórkę do pierwotnego kruszenia, transport i chłodzenie - kruszenie - magazynowanie, regularne usuwanie całego procesu żużlowego.

Chłodzony powietrzny system usuwania żużla ciągłego w celu chłodzenia powietrzem Suchy wyciąg z żużla, ciągły spadek w wysokiej temperaturze pieca do zgarniania taśmy przenośnikowej, wysokiej temperatury i popiołu w ruchu taśmy przenośnika o małej prędkości, podciśnienie (dla kotła opalanego węglem aktywowanym , Normalna praca ujemnego ciśnienia w piecu), niewielka ilość kontrolowanego powietrza z otoczenia jest odwrotnie chłodzona powietrzem Chłodzony ekstrakt z żużla powoduje, że popiołowo przemieszcza stalową taśmę stopniowo przez chłodzenie wiatrem i stopniowo spala się. Zimna wymiana ciepła z wysoką temperaturą, promienie cieplne i powietrze mają charakterystykę żużla kotła, popiół i żużelową absorpcję ciepła, a temperatura powietrza wzrośnie do około 300 ~ 400 ℃ (co odpowiada temperaturze wtórnego zasilania kotła) do pieca , Temperatura chłodzenia żużlu spadła do około 100 ℃.

Powietrze chłodzące wpływa na powietrze kotła, w ogóle jest kontrolowane w dopuszczalnym współczynniku nadmiaru powietrza, więc po podgrzaniu gorącego powietrza może być transportowany do komory i wpływa na normalne działanie kotła. Ściśle, ale jeśli współczynnik nadmiaru powietrza w kotle, gorące powietrze może być również transportowane do systemu dostarczania powietrza do kotła, do ponownego użycia.

Przenośnik ślimakowy typu suchego:

Zasada działania:

W normalnych warunkach pracy kotła gorący żużel (około 850 ℃) spadł z dolnego pojemnika na popiół, który będzie odprowadzany przez urządzenie do odprowadzania popiołu dolnego do pasa przenośnika taśm stalowych i przemieszczał się spowalniając wraz z pasem. Ze względu na ujemne ciśnienie kotła zimne powietrze wpłynie do obudowy przenośnika przez otwory wentylacyjne w celu ochłodzenia gorącego popiołu na taśmie i spowoduje, że ponownie spala się, osiągając wymianę ciepła między powietrzem węglowym a Popiołu gorącego popiołu, a następnie zimne powietrze pochłania wrażliwe ciepło popiołu i ciepło wydostające się z popiołu wtórnego, a przed wejściem do pieca kotłowego temperatura powietrza wzrośnie do 400-500.. Popiół denny będzie przenoszony i schłodzony do poziomu poniżej 200 ℃ na przenośniku żużlowym, a następnie dostarczany do następnego urządzenia transportującego.

Szczegóły kontaktu
Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr liu

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)