Qingdao Kechengyi ochrony środowiska i Electric Power Technologies Co., LTD

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPodmuchowy Przenośnik Skrobakowy

Trwały podmgielny przenośnik zgarniakowy dla zawiesiny koncentratu elektrowni cieplnej

Im Online Czat teraz

Trwały podmgielny przenośnik zgarniakowy dla zawiesiny koncentratu elektrowni cieplnej

Chiny Trwały podmgielny przenośnik zgarniakowy dla zawiesiny koncentratu elektrowni cieplnej dostawca

Duży Obraz :  Trwały podmgielny przenośnik zgarniakowy dla zawiesiny koncentratu elektrowni cieplnej

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: Qingdao kechengyi

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1 Pcs
Cena: Negotiation
Packaging Details: Nude cargo
Delivery Time: 50 work days
Payment Terms: L/C, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Zasilania: dostosować Napięcie: dostosować
Nazwa handlowa: Qingdao kechengyi Miejsce pochodzenia: Qingdao, Chiny (kontynentalne)
materiał: Q235A, 45,65Mn i QT700-2 Jakość: Wysoka reputacja

Podmuchowy Przenośnik Zgarniający, używany w elektrociepłowniach do koncentracji szlamu:

Pochodzenie: Chiny;

Marka: Qingdao Kechengyi;

Przenośnik zgarniakowy GBL-12B × n stosowany w zespołach generujących węgiel w usuwaniu popiołów z dołu. Całkowita długość zgodnie z wymogiem używania różnych i zmienia się między 10 a 50 m. Jeśli długość wynosi 14 m lub mniej, przenośnik zgarniający może być w całości dostarczony. Przenośnik zgarniający ma następujące właściwości konstrukcyjne:

1. Łożyska wklęsłego zębatego koła zębatego, zużycie łańcucha po ciężkim lub skoku łańcucha i mocna adaptacja, łańcuch odchylający, prowadzenie jest dobre, długi czas, wysoka niezawodność, itd.

2. Górna i dolna pozycja wszystkich układanych podłoża z odlewu odłamanego, nierozpuszczalnego, antyzbrylającego, podłoża nie tylko 4-5 razy wyższa niż podłoża metalowego, a mniejsza niż metalowa wytrzymałość podłoża i zmniejsza zużycie Skrobak i łańcuchy.

3. Płyta zgarniająca podzielona na trójkątną płytę, prostokątny zgarniacz, zgarniacz, wysoką wytrzymałość pięciokąta, odkształcenie i zginanie. Skrobak w połączeniu z łańcuchem: bez połączenia z zawiasem śruby, łatwy do zerwania otwarty strój do wyrównywania odstępów zgarniaczy, bez rygzyka blokady wad połączenia śrubowego i sztywnego połączenia szkodliwych ograniczeń, niezawodnego połączenia.

4. Ze względu na migrację boczną łożyska tocznego i niezawodne smarowanie i uszczelnienie, aby dostosować się do szarej wody; Nadal pozostawać bezczynnie przez długi czas mogą się swobodnie poruszać.

5. W obrębie magazynu maszynowo zamkniętego w żużlu, skrobaczki powrócić na podłoże z kamienia odlewanego, można wyczyścić maszynę nie ściąga żużla w żużlu cieniu ogniskowanym na ogonie małej ilości powrotu z żużlem, prostopadle do zbiornika poziomego Hydrauliczne rozwiązania napinacza automatycznego z łukiem ogonowym mogą realizować automatyczne zgarnianie żużla z czyszczeniem zamkniętej powłoki, dzięki czemu całkowicie rozwiązuje problem pustych fragmentów z żużlem.

6. Urządzenie napinające ogon przyjmuje naprężenie ręczne nakrętki śrubowej, napinając 200 mm. W żużlu po obu stronach ogona koła napinającego zamocowanego na prowadnicy, po obu stronach trzpienia gwintowanego trapezoidalnego działa na suwak, aby napędzić naprężenie synchroniczne koła naprężającego, koło naprężające może odpowiednio napiąć, różnica wysokości naprężenia nie przekracza 80 Mm.

7. Pasek klinowy pasa bezpieczeństwa pomiędzy silnikiem a reduktorem. Gdy maszyna ładuje więcej niż bezpieczne obciążenie w żużlu, koło pasowe pasa bezpieczeństwa pojawi się w różnych synchronicznych kołach i osi, przełącznik zbliżenia zostanie włączony i zatrzymany.

Szczegóły kontaktu
Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr liu

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)