Qingdao Kechengyi ochrony środowiska i Electric Power Technologies Co., LTD

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyBottom Ash Conveyor

Długa żywotność Mechanizm napędowy łożyska łańcucha dolnego Ash

Im Online Czat teraz

Długa żywotność Mechanizm napędowy łożyska łańcucha dolnego Ash

Chiny Długa żywotność Mechanizm napędowy łożyska łańcucha dolnego Ash dostawca

Duży Obraz :  Długa żywotność Mechanizm napędowy łożyska łańcucha dolnego Ash

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Qingdao kechengyi

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Nude ładunku
Czas dostawy: dni pracy 15
Zasady płatności: L/C, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
materiał: Q235 i 45 Nazwa handlowa: Qingdao kechengyi
Ładowność: silny Napięcie silnika: 380V
Automatyzacja stopnia: Wysoka Jakość: Wysoka reputacja

Mechanizm napędowy łańcucha czyszczącego używany do podajnika dolnego:

 

Pochodzenie: Chiny

Marka: Qingdao Kechengyi

Główne elementy i materiały: 1. Koło zębate czyszczące, materiał: ZG45, 2.Wędzenie wałka napędowego, materiał: 45 #, 3.Materię siedzenia, materiał: QT500-7;

Osprzęt: łożyska, śruby, filiżanka oleju, kołnierz itp .;

Technologia i specyfikacja: ①Sekretka na materiał stalowy odlewniczy, chropowatość powierzchni odlewu należy dobierać zgodnie z wymaganiami normy GB 6060.1, po wylaniu musi być czysta i wykończona błyskawicznie, zadziwiać, usunąć wylane podłoże, piasek przylegający, skalę i wewnętrzną resztę wnęki, Itp., Poured riser cięcia pozostałości powinna spełniać następujące wymagania: ②Pomaganie obróbki cieplnej, pierwszy etap i twardość hartowania HB260 ~ 320, drugi etap zgaszania łańcucha, hartowanie twardości HRc45 ~ 55, hartowanie warstwy twardości nie mniejszej niż 3 mm. Proces produkcji powinna być zgodna z normą GB / T 24503-2009, ③Produkt musi być zakończony łańcuchem i zębatym eksperymentem, zapewniać pełną siatkę, łańcuch nie może mieć klipsa, skakać całego zespołu, sprawdzić Czy koło łańcuchowe i obrót wału napędowego są elastyczne, czyszczenie rdzy, polerowanie sprawdzanie jakości produktów sprawdzonych, zapewnienie wykończenia powierzchni, powierzchni warstwy farby bez Guz podczas malowania.

Skład systemu podajnika dolnego:

System transportu suchego żużla składa się z urządzenia odprowadzającego ścieki z dolnej części kotła, przenośnika taśm stalowych, urządzenia do zgniatania i przenoszenia, magazynu żużla, urządzenia do wyładunku żużla dla silosu żużlowego, układu hydraulicznego oraz układu elektrycznego i sterowania.

Przenośnik taśmowy jest urządzeniem kay systemu transportu suchego żużla, instalowanym na wylocie urządzenia do odprowadzania żużla dolnego kotła. Przenośnik składa się z taśmy stalowej, zgarniaka łańcucha (łańcuch czyszczący) i obudowy. Taśma stalowa składa się z taśmy przenośnikowej odpornej na wysoką temperaturę, rolki podtrzymującej, rolki, rolki bocznej, mechanizmu napędowego i mechanizmu napinającego. Łańcuch czyszczący zgarniak składa się z łańcucha, zgarniacza, pod rolką, mechanizmu napędowego i mechanizmu napinania. Po obu stronach obudowy znajduje się jeden regulowany otwór wlotowy powietrza oraz dwa otwory wlotowe powietrza na górze obudowy, które mogą regulować powietrze w zależności od generowanej ilości żużla. Na obu końcach przenośnika znajdują się jedno drzwi dostępu, służące do krótkiej konserwacji taśmy stalowej i łańcucha czyszczącego. Tryb naprężenia hydraulicznego jest używany do taśmociągu i zgarniaka łańcucha, ciśnienie jest podawane razem z kruszarką hydrauliczną, a zbiornik akumulatora jest dostępny. Funkcjonowanie przenośnika taśmowego stalowego polega na ciągłym odbieraniu i wysyłaniu popiołu w dolnej części kotła o wysokiej temperaturze, a popiół w dalszym ciągu powoduje spalanie i chłodzenie podczas transportu. Prędkość przemieszczania może być regulowana zgodnie z dolną ilością popiołu.

Szczegóły kontaktu
Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr liu

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)