Qingdao Kechengyi ochrony środowiska i Electric Power Technologies Co., LTD

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPodmuchowy Przenośnik Skrobakowy

23MnNimocr54 Skrobakowa Łańcuch taśmowy Duża wytrzymałość na zginanie i zużycie - odporna

Im Online Czat teraz

23MnNimocr54 Skrobakowa Łańcuch taśmowy Duża wytrzymałość na zginanie i zużycie - odporna

Chiny 23MnNimocr54 Skrobakowa Łańcuch taśmowy Duża wytrzymałość na zginanie i zużycie - odporna dostawca

Duży Obraz :  23MnNimocr54 Skrobakowa Łańcuch taśmowy Duża wytrzymałość na zginanie i zużycie - odporna

Szczegóły Produktu:

Nazwa handlowa: Qingdao kechengyi

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 metr
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: W przypadkach
Czas dostawy: dni pracy 20
Zasady płatności: L/C, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
materiał: 20MnSi, 20Mn2,25MnV, 23MnNimocr54 Numer modelu: Według klienta
Nazwa handlowa: Qingdao kechengyi Orzecznictwo: ISO9001:2008
Ładowność: silny Kolor: Według klienta

Łańcuch i link, Materiał: 20MnSi, 20Mn2,25MnV, 23MnNimocr54:

Łańcuch i ogniwo,

Materiał: 20MnSi, 20Mn2,25MnV, 23MnNimocr54,

Często stosowane specyfikacje: φ22 × 86, φ26 × 92, φ30 × 108, φ30 × 120, φ34 × 126,

Φ34 × 136,

Typy i znaczenia:

Okrągłe łańcuchy łańcuchowe, specyfikacje są na ogół reprezentowane przez phi M * N, takie jak phi 30 x 120, że pręt łańcuchowy ma średnicę 30 mm, długość skoku do średnicy (w kole) wynosi 120 mm.

Cel, powód:

Okrągły produkt łańcucha link zakres jest szeroki, takich jak łańcuch podnoszący, łańcuch górnictwa, łańcucha morskiego, wiązki łańcucha, łańcuch pieców, łańcuch żużlowy, łańcuch podnoszący, łańcuch dekoracyjny itp., Najczęściej stosowany z łańcuchem podnoszącym i łańcuchem Dla mojego. Siła łańcucha podnoszącego łańcucha od niskiego do wysokiego podzielonego na poziom 60, 70, 80, 100, 100. Łańcuch pierścień górniczych jest podzielony na klasy B i klasy C, łańcuch D, D. Obecnie powszechnie stosowanym materiałem jest 25 MnV, ten materiał może dostosować się do żądania ogólnych warunków; Najlepszy poziom podnoszenia poziomu C i poziomu kopaliny C, zazwyczaj 23 mncrnimo54, zarówno w procesie materiałowym, jak i produkcyjnym jest bardziej złożony, koszt jest stosunkowo wysoki, specjalna obróbka nawęglania i gaszenia na powierzchni pierścienia, ma wysoką twardość powierzchni w tym samym czasie , Zachowaj serce wysokiej wytrzymałości, sprawia, że ​​łańcuch cechuje wysoka odporność na ścieranie wysoką wytrzymałość zmęczeniową.

Norma odniesienia: GB / T 12718-12718 norma krajowa (górnolotny łańcuch górnoprzepustowy); GB / T3077 (standard materiałów walcowanych na gorąco); GB / T3078 (standard materiału walcowania na zimno);

Qingdao Kechengyi ochrony środowiska i energii elektrycznej Technology Co, LTD. Ustanowił doskonały system kontroli jakości i przeprowadził produkcję i zarządzanie urządzeniami zgodnie z wymaganiami systemu zarządzania jakością ISO9001; Aby mieć lepszy udział w międzynarodowym polu energii cieplnej, firma uzyskała odpowiednie kwalifikacje do bezpośredniego importu i eksportu urządzeń i części zapasowych elektrowni. Firma posiada doskonały zespół badawczo-rozwojowy i doświadczony zespół produkcyjny, który roczna zdolność produkcyjna sięga 4000 ton. Produkty zostały przyjęte przez ponad setki elektrowni w kraju i za granicą, aby uzyskać doskonałą jakość produktów i obsługę posprzedażną.

Przenośnik ślimakowy zgarniający (SSC):

W oparciu o zalety tradycyjnego przenośnika żużlowego, po latach rozwoju i badań udoskonaliliśmy przenośnik żużlowy naszej firmy, aby zapewnić jego dobre osiągi i jakość, dzięki czemu maszyna ma wiodącą pozycję w branży. Ma dobrą reputację wśród użytkowników i wysoko oceniane przez nich.

Szczegóły kontaktu
Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr liu

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)