Qingdao Kechengyi ochrony środowiska i Electric Power Technologies Co., LTD

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPodmuchowy Przenośnik Skrobakowy

Przenośny przenośnik łańcuchowy / podmuchowy przenośnik zgrzebłowy przystosowany do szarego środowiska wodnego

Im Online Czat teraz

Przenośny przenośnik łańcuchowy / podmuchowy przenośnik zgrzebłowy przystosowany do szarego środowiska wodnego

Chiny Przenośny przenośnik łańcuchowy / podmuchowy przenośnik zgrzebłowy przystosowany do szarego środowiska wodnego dostawca

Duży Obraz :  Przenośny przenośnik łańcuchowy / podmuchowy przenośnik zgrzebłowy przystosowany do szarego środowiska wodnego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Qingdao kechengyi

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Nude ładunku
Czas dostawy: 50 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Numer modelu: Według klienta Napięcie silnika: 380V
materiał: Q235A, 45,65Mn i QT700-2 Jakość: Wysoka reputacja
Zasilania: dostosować Nazwa handlowa: Qingdao kechengyi

Podmuchowy Przenośnik Zgarniający, używany w elektrociepłowniach do koncentracji szlamu:

Pochodzenie: Chiny;

Marka: Qingdao Kechengyi;

Przenośnik zgarniający ma następujące właściwości konstrukcyjne:

1. Płyta zgarniająca podzielona na trójkątną płytę, prostokątny zgarniacz, skrobak, pięciokątną wysoką wytrzymałość, deformację i zginanie. Skrobak w połączeniu z łańcuchem: bez połączenia z zawiasem śruby, łatwy do zerwania otwarty strój do wyrównywania odstępów zgarniaczy, bez rygzyka blokady wad połączenia śrubowego i sztywnego połączenia szkodliwych ograniczeń, niezawodnego połączenia.

2. Górna i dolna pozycja wszystkich układanych podłoża z odlewu odłamanego, nierozpuszczalnego, antyzbrylającego, podłoża nie tylko 4-5 razy wyższa niż podłoża metalowego, a mniejsza niż metalowa wytrzymałość podłoża i zmniejsza zużycie Skrobak i łańcuchy.

3. Łożyska wklęsłego zębatego koła zębatego, zużycie łańcucha po ciężkim lub skoku łańcucha i mocna adaptacja, łańcuch odchylający, prowadzenie jest dobre, długi czas, wysoka niezawodność, itd.

4. Urządzenie do napinania ogonowego przyjmuje ręczne naprężenie nakrętki śruby, napinające 200 mm. W żużlu po obu stronach ogona koła napinającego zamocowanego na prowadnicy, po obu stronach trzpienia gwintowanego trapezoidalnego działa na suwak, aby napędzić naprężenie synchroniczne koła naprężającego, koło naprężające może odpowiednio napiąć, różnica wysokości naprężenia nie przekracza 80 Mm.

5. W obrębie magazynu maszynowo zamkniętego w żużlu, skrobaczki powrócić na podłoże z kamienia odlewanego, można wyczyścić maszynę nie ściąga żużla w żużlu cieniu ogniskowanym na ogonie małej ilości powrotu z żużlem, prostopadle do zbiornika poziomego Hydrauliczne rozwiązania napinacza automatycznego z łukiem ogonowym mogą realizować automatyczne zgarnianie żużla z czyszczeniem zamkniętej powłoki, dzięki czemu całkowicie rozwiązuje problem pustych fragmentów z żużlem.

6. Ze względu na migrację boczną łożyska tocznego oraz niezawodne smarowanie i uszczelnianie, aby dostosować się do szarej wody; Nadal pozostawać bezczynnie przez długi czas mogą się swobodnie poruszać.

7. Pasek klinowy pasa bezpieczeństwa pomiędzy silnikiem a reduktorem. Gdy maszyna ładuje więcej niż bezpieczne obciążenie w żużlu, koło pasowe pasa bezpieczeństwa pojawi się w różnych synchronicznych kołach i osi, przełącznik zbliżenia zostanie włączony i zatrzymany.

Przenośnik zgarniakowy GBL-12B × n stosowany w zespołach generujących węgiel w usuwaniu popiołów z dołu. Całkowita długość zgodnie z wymogiem używania różnych i zmienia się między 10 a 50 m. Jeśli długość wynosi 14 m lub mniej, przenośnik zgarniający może być w całości dostarczony.

Szczegóły kontaktu
Qingdao Kechengyi Environmental Protection and Electric Power Technologies Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr liu

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)